" Öncelik, Kalite! "
Giriş Yap
Üye Ol
Firma, ürün, ilan veya hizmet arayın
ARA
Detaylı arama
+ FİRMA EKLE
ANASAYFA
ŞEHİRLER
FİRMALAR
ÜRÜNLER
HİZMETLER
İLANLAR
FUARLAR
İŞ DÜNYASI
UÇAK
Anasayfa » Sağlık » Bitkisel Ürünler
Şenköylüler Doğal Ürünler
Firma Bilgileri
Firmayı Paylaş
Yetkili Kişi
Kuruluş Yılı
Vergi D. / No
/
İnternet Sitesi
www.senkoyluler.com
(0326) 616 02 34
(0326) 447 70 49
Adres
Cumhuriyet Mh. Etem Efendi Meydanı No: 1, Şenköy Beldesi Antakya, TÜRKİYE.
  • Firma Hakkında
  • Firmanın Ürünleri
  • Harita Üzerinde Göster

2001 yılında, köyümüzü ve ürettiğimiz geleneksel köy ürünlerini tanıtmak amacıyla kurulan ve köyümüz hakkında özgün içerik üreten, makaleler yayınlayan, yöremizden haberler veren, yöresel ürünlerimizi tanıtan Şenköylüler Web Sitesi kısa zamanda Türkiye'deki köy siteleri arasında benzerlerinden ayrışmayı başararak sadece üç yılda 1.600.000 ziyaretçi sayısına ulaşmıştır.

 

İki kardeş tarafından kurulan bu web sitesi benzerlerinden farklı olarak bir tanıtım platformu olarak çalışmış ve yöremiz üreticilerinin dünyaya açılan kapısı olmayı başarmıştır. Geleneksel ürünlerimizi daha fazla insanla buluşturmak amacıyla, 2007 yılında Durmuş Kahraman ve ortakları Şenköy'de küçük bir işletme kurmuştur. Şenköylüler olarak markalaşan işletmemiz, yüzlerce yıldır geleneksel formlarda üretilen ürünleri kaliteden ve geleneksel üretim tarzından ödün vermeden amatör bir ruhla üretmeye devam etmektedir.

 

Şenköylüler olarak amacımız, köyümüzde istihdam alanı oluşturarak değerli müşterilerimize özledikleri, aradıkları ve hak ettikleri ürünleri aracısız olarak kaynağından sunmaktır. Şenköylüler sipariş usulü ile çalışan ve üretiminin büyük bir bölümünü özel müşterilerine yapan bir işletmedir.

FirmaTurkey.Com, firmanıza özel reklamsız sayfalar.
Servislerimiz
Popüler Şehirler
Bizi Tanıyın
İstatistikler
  • » Online71 kişi
  • » Bugün25 kişi
  • » Bu Ay1214426 kişi
  • » Bu Yıl645356837 kişi
  • » Toplam Firma41 adet
2014© - FirmaTurkey.Com. Her hakkı saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.