" Öncelik, Kalite! "
Giriş Yap
Üye Ol
Firma, ürün, ilan veya hizmet arayın
ARA
Detaylı arama
+ FİRMA EKLE
ANASAYFA
ŞEHİRLER
FİRMALAR
ÜRÜNLER
HİZMETLER
İLANLAR
FUARLAR
İŞ DÜNYASI
UÇAK
BİZİ TANIYIN
Hakkımızda - Biz Kimiz?
Öncelik, Kalite!
FirmaTurkey.Com, Türkiye'nin kaliteye önem veren firmalarını bir araya getirmek ve güvenilir bir e-ticaret pazarı oluşturmak için genç ve dinamik bir kadro ile 2014 yılında çalışmalarına başlamıştır.
Sitemiz, firmaların kendini yeterli düzeyde tanıtabilmeleri amacıyla kullanımı kolay bir dizi tanıtım aracını size sunmaktadır. Sitemizi kullanarak firmanız ile ilgili tanıtıcı görseller ekleyebilir, firmanızı harita üzerinde gösterebilir, firmanız hakkında tanıtım bilgileri içeren yazılar yazabilir, ürün ve hizmetlerinizi detaylıca yayınlayabilirsiniz. Ayrıca ilan servisimizi kullanarak alım ve satım talepleri de oluşturabilirsiniz.
Firmanıza Özel Reklamsız Sayfalar
FirmaTurkey.Com'a firmanızı eklediğiniz taktirde firmanızın bilgilerini içeren, reklamsız, sadece size özel bir sayfa oluşturmuş olursunuz. Bu sayfanızı, firmanız ile ilgili görsellerinizi, ürünlerinizi, hizmetlerinizi ve ilanlarınızı ekleyerek detaylandırabilir ve özelleştirebilirsiniz. Reklamsız sayfalar size ne gibi fayda sağlayacaktır? Arama motorları veya site içi aramalar vasıtası ile sayfanıza gelen bir kişi, sizinle aynı işe yapan başka bir firma ile ilgili herhangi bir görsel veya içerik bulamaz ve sadece sizin bilgilerinizi görüntüler. Böylelikle sayfanıza gelen müşterilerinizin kafası karışmadan sizinle iletişime geçme olasılığı yükselmiş olacaktır.
İkinci web sayfanız!
FirmaTurkey.Com'da oluşturduğunuz sayfanızda sadece size ait bilgiler yer almakta, ürün, hizmet ve ilan ekleme özellikleri ile detaylı bir tanıtım imkanınız bulunmaktadır. Bu imkan da resmi internet sitenizdeki tanıtım araçlarıyla aynı özelliğe sahip olduğu için ikinci bir web sayfanız niteliğindedir. Adres, Telefon ve Ticari bilgileriniz şık bir tasarımla müşterilerinize sunulmaktadır.
Özelliştirilebilir Firma Yönetim Paneli
Firmanız ile ilgili eklemiş olduğunuz içerik, görsel, ürün, hizmet ve ilan bilgilerini hiç bir özel yazılım veya kod bilmeden istediğiniz gibi ve istediğiniz zaman değiştirebilirsiniz.
"Öncelik, Kalite" diyorsanız, sizi de firmanızı eklemeye davet ediyoruz.
FirmaTurkey.Com, firmanıza özel reklamsız sayfalar.
Servislerimiz
Popüler Şehirler
Bizi Tanıyın
İstatistikler
  • » Online71 kişi
  • » Bugün29 kişi
  • » Bu Ay1214430 kişi
  • » Bu Yıl645356841 kişi
  • » Toplam Firma41 adet
2014© - FirmaTurkey.Com. Her hakkı saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.