" Öncelik, Kalite! "
Giriş Yap
Üye Ol
Firma, ürün, ilan veya hizmet arayın
ARA
Detaylı arama
+ FİRMA EKLE
ANASAYFA
ŞEHİRLER
FİRMALAR
ÜRÜNLER
HİZMETLER
İLANLAR
FUARLAR
İŞ DÜNYASI
UÇAK
Anasayfa » Elektronik » Elektronik Tamir Bakım
Ankara Bölge Servisi
Firma Bilgileri
Firmayı Paylaş
Yetkili Kişi
Çağatay Deniz
Kuruluş Yılı
2012
Vergi D. / No
gaziemir vergi dairesi / 24978349498
İnternet Sitesi
www.ankarabolgeservis.net
(0312) 229 10 41
(0537) 778 89 90
(0312) 229 10 42
Adres
Aşagı Öveçler Mahallesi 1314. Cadde No:31/25 Dikmen - Ankara
  • Firma Hakkında
  • Firmanın Ürünleri
  • Firmanın Hizmetleri
  • Harita Üzerinde Göster
Beyazeşya ,klima,kombi,vrf sitemleri,sanayi tipi çamaşır,bulaşık,kurutma makinaları,soğuk hava depoları,okul,hastane ve otel mutfak cihazları servisliği konusunda kendisi kanıtlamış olan ANKARA BÖLGE SERVİSİ;konusunda uzman teknisyenlerce müşteri memnuniyetine dayalı olarak ANKARA ili,ilçe ve köylerinde 1 YIL GARANTİLİ SERVİS hizmeti vermektedir.

Teknisyen kadromuz son derece deneyimli ve konusunda uzman olduğundan ve araçlarımızda her türlü alet ve yedek parça stoku mevcut olduğundan meydana gelen arızaların %97 gibi büyük bir bölümü mahallinde tamir edilir.%3 gibi küçük bir bölümü(onarımı uzun ve gürültülü olanlar,denemeye tabi tutulacaklar,boya gerektirenler vb.)atölyeye alınmak sureti ile en kısa zamanda 1YIL GARANTİLİ olarak tamir ve bakımları yapılmaktadır.

Ekibimiz bakım ve onarım yapılacak olan mekanlarda hijyen,temizlik ve emniyet kurallarına son derece dikkat ederek yapılacak olan uygulamanın gereğine göre galoş,toz örtüsü,gözlük,eldiven,emniyet kemeri vb. malzemeleri mutlaka kullanmak sureti ile her türlü kaza ve kirliliği engellemeye çalışmaktadırlar.

İNSAN hayatını tehlikeye veya sıkıntıya sokması kuvvetle muhtemel olan bazı arızalar bizler için aciliyet arzetmektedir.

Bunlar:

A- Hastane,okul,yurt ve otellerde meydana gelen ve direkt olarak insan sağlığını bozacak olan ısıtma,soğutma,toplu ilaç ve gıda depolarında meydana gelen arızalar.

B-Hasta,yaşlı ve küçük çocukların bulunduğu evlerde bulunan çamaşır makinesinde çamaşır kalması,etle dolu bir buzdolabının arızalanması,soğuk kış aylarında meydana gelen kombi arızaları firmamız açısından öncelikli arızalar kapsamında bulunmaktadır.

C-Diğer arızalara belirli bir program dahilinde en kısa zamanda müdahale edilerek müşterilerimizin mağduriyeti en kısa zamanda giderilmektedir
Firma Hizmetleri
FirmaTurkey.Com, firmanıza özel reklamsız sayfalar.
Servislerimiz
Popüler Şehirler
Bizi Tanıyın
İstatistikler
  • » Online71 kişi
  • » Bugün38 kişi
  • » Bu Ay1214439 kişi
  • » Bu Yıl645356850 kişi
  • » Toplam Firma41 adet
2014© - FirmaTurkey.Com. Her hakkı saklıdır. İzinsiz hiç bir içerik kopyalanamaz ve kaynak gösterilse dahi kullanılamaz.